Результати олімпіад за 2017-18 н.р.

                                                           Підсумки проведення ІІ (районного) етапу

   Всеукраїнських та київських учнівських олімпіад з навчальних предметів  у 2017/2018 навчальному році

 

П.І.Б. учня

Клас

Предмет

Місце

Вчитель

1

Павлюк

 Святослав  Віталійович

7

українська мова та літературна

ІII

Пашкова Л.М.

2

Чередніченко

Владислава  Валеріївна

8

українська мова та література

І

Пашкова Л.М.

3

Сапожнік

Аліна  Віталіївна

8

українська мова

та література

ІII

Дрик О.А.

4

Кравець

Марія  Максимівна

11

англійська мова

ІI

Улановска Т.Л.

 

5

Якобчук

Ліна  Русланівна

6

образотворче мистецтво

II

Свобода Л.Б.

6

Зибіна

 Єлизавета  Сергіївна

10

географія

III

Коваленко Р.Р.

7

Подобайло

 Тетяна Анатоліївна

10

географія

II

Коваленко Р.Р.

8

Сухара

 Вікторія  Іванівна

10

географія

III

Коваленко Р.Р.

9

Донцова

Дар’я  Віталіївна

9

географія

III

Коваленко Р.Р.

10

Маркорян

Артур  Арташесович

9

географія

III

Коваленко Р.Р.

11

Підопригора

Іванна  Сергіївна

9

географія

III

Коваленко Р.Р.

12

Матвієнко

Валерія  Оскарівна

9

зарубіжна література

II

Мейта А.В.

13

Подобайло

Тетяна  Анатоліївна

10

зарубіжна література

II

Мейта А.В.

14

 Донцова 

 Дар’я  Віталіївна

9

історія

III

Павлюк Т.А.

15

Зибіна

Єлизавета  Сергіївна

10

історія

III

Павлюк Т.А.

16

Литвиненко

Дмитро  Олександрович

9

трудове навчання

(технічні види

   праці)

III

Єременюк О.О.

 

 

                                           Підсумки проведення  II (районного) етапу ХVІІІ Міжнародного 

                                                       конкурсу з української мови імені Петра Яцика

                                                                   у 2017/2018 навчальному році

П.І.Б. учня

  Клас

   Місце

        Вчитель

1

Сапожнік

Аліна  Вікторівна

     8-А

III

 

Дрик О.А.

2

Чередніченко

Владислава  Валеріївна

     8-Б

        III

Пашкова Л.М.

3

Павлюк

Святослав  Віталійович

     7-А

        III

Пашкова Л.М.

4

Осканян

Наталія  Павлівна

     6-А

        III

Казьмірчук Т.О.

5

Силка

Єлізавета  Романівна

     5-В

        III

Мельник О.О.