З ДНЕМ ЗНАНЬ!!!!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!
Вже завтра починається новий 2020-2021 навчальний рік. Адміністрація школи та педагогічний колектив школи розуміє Вашу стурбованість стосовно його початку. Наразі ми створюємо безпечні умови для організації освітнього процесу та готуємось до роботи в умовах адаптивного карантину. Тому хочемо надати певні роз’яснення щодо подальшої роботи закладу освіти.
  • Діти 1 вересня всі йдуть до школи.
  • Загальношкільного заходу не буде. День відкритих дверей тільки для учнів 1-х класів – 31 серпня 2020 року.
  • Велике прохання відправляти дітей до школи вчасно. Дитина повинна прибути до школи за 15 хвилин до початку уроку.
  • Вхід до школи для учнів, учителів та працівників можливий лише у захисній масці або респіраторі (батьки забезпечують наявність захисних масок у дітей). Для учнів 1-4-их класів вхід і пересування в приміщенні школи дозволяється без захисної маски або респіратора. Під час занять захисні маски можна не використовувати.
  • Вчителям та персоналу школи щоранку будуть проводити температурний скринінг з обов’язковою фіксацією даних у журналі.
  • Вхід у школу батьків, бабусь, дідусів з початком навчального року ЗАБОРОНЕНО!!! Просимо з розумінням поставитися до того, що батьки не допускатимуться в приміщення школи.
  • Щоденно, перед початком занять, класні керівники та вчителі-предметники будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів респіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання здобувачів освіти тимчасово ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров'я.
  •
  • Під час пересування приміщеннями закладу використання захисних масок для учнів 5-11 класів та персоналу школи є обов’язкове.
  • Батьки перед виходом із дому проводять термометрію у дитини, оцінюють стан її здоров'я та стан здоров'я самого себе. Ні в якому разі не відпускають дітей до школи з температурою, сильним головним болем, нежиттю чи кашлем. Тобто, будь-які ознаки ОРВІ — дитина залишається вдома. До 8:30 телефоном повідомити про це класного керівника.
  • Пам'ятайте про власну персональну відповідальність за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.
  • За кожним класом закріплено кабінет. Навчання буде в одному класі, переходити в інший кабінет учні будуть лише на трудове навчання, захист України та фізичної культури. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Рух учнів по школі буде обмежено. Учителі приходитимуть на урок до учнів у клас.
  • Розклад дзвінків розміщено на сайті школи.
  • Спосіб комунікації батьки спільно із класним керівником вирішують самостійно.
  • Для отримання оперативної інформації в кожному класі створено групу батьків у Вайбер.
  • Під час адаптивного карантину питні фонтанчики не функціонуватимуть. Індивідуальні пляшечки, напої учні приносять з дому.
  • Обов’язковим є наявність антисептиків для рук на вході до школи та до усіх приміщень. Основним засобом гігієни рук є миття рук з милом. Використання антисептиків доцільне лише у випадку, коли відсутній доступ до проточної води з милом.
  • У всіх санітарних кімнатах наявні рідке мило, паперові рушники, туалетний папір.
  • Централізований збір використаних масок та рукавичок з подальшою утилізацією.
  • Обов’язковим є провітрювання не менше 10 хвилин після кожного уроку, очищення та дезінфекція приміщень і поверхонь парт та стільців після закінчення занять.
  • За можливості, заняття з окремих предметів проводитимуться на відкритому повітрі.
  • Харчування учнів відбуватиметься за розробленим графіком, який розміщений на сайті школи.
  • При рівнях епідемічної небезпеки поширення COVID-19 - «зелений», «жовтий», «помаранчевий» - заняття проводяться очно та змішано, при «червоному» рівні заняття проводяться тільки дистанційно.
Дякуємо за розуміння! Бережіть себе!
З повагою, адміністрація та педагогічний колектив школи.