ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

20 квітня до Дня цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях у школі проводилися заходи:

Перший етап                                                                                                        20 квітня 2018 року (9.25-11.15)

Заходи, що плануються

Відповідальний

1

Відкриття Дня ЦЗ.

Лінійка, присвячена Дню ЦЗ

(1,9,10,11 класи)

Спец. признач. особа з питань НС Юрченко Н.І.

Захарчук Д.Ф.

Запорожець О.О.

2

Проведення уроків з цивільного захисту населення «Безпека людини – понад усе» (1-11 класи)

Класні керівники

3.

Проведення відкритих уроків на теми: «Безпека дитини– понад усе» (2-Г клас),  « Цінність і неповторність життя та здоров’я людини» (5-А клас)

Класний  керівник  5-А кл. Яковлева С.Ю.

Класовод 2-Г кл. Скуляк М.С.

4.

Огляд-конкурс малюнків ,плакатів, тощо з тем: «Будь обережним з вогнем», «Надзвичайні ситуації очима дітей»

(1-11 класи)

Педагог-організатор Гудима Л.В.

5.

Вернісаж малюнків на асфальті  «Безпека- запорука життя»

( 4-8 класи)

Соціальний педагог

Гладишко К.І.

6

Інтелектуально – розважальна  театралізована композиція «Обережно - пожежа» та «Безпека на дорогах» (2,3 класи)

Педагог- організатор

Запорожець О.О.

Другий етап:   об’єктове тренування                                                        20 квітня 2018року (11.35-12.20)

ТЕМА:  Відпрацювання дій постійного складу, учнів, формувань ЦЗ згідно ввідної «Займання у  шкільному приміщенні».

МЕТА:     Перевірка реальності плану реагування при виникненні пожежі.

СКЛАД  УЧАСНИКІВ: постійний склад навчального закладу та учні.

НАВЧАЛЬНІ  ПИТАННЯ:

- оповіщення і збір;

- прийняття рішень і постановка завдань;

- проведення евакуації;

- використання найпростіших засобів індивідуального захисту органів дихання;

- дії ланки пожежогасіння при виникненні пожежі;

- дії ланки охорони громадського порядку;

- розбір проведеного тренування.