акція «Добре діло»

«СЛАВНА УКРАЇНО, МАЄШ ДОБРИЙ РІД»

24.04.2018 року відбулася  акція   «Добре діло».  Було здійснено поїздку учнів школи до дитячого онкологічного відділення Київської міської онкологічної лікарні для вручення подарунків хворим дітям та підтримання їх морального духу у боротьбі з хворобою.

Великою людською  хвилею від класу до  класу прокотилося співчуття  до онкохворих діток України. Вихованці  гуртка  «Джура»   завдяки акції  «Добре  діло» залучилися  до  волонтерського  руху: організовували збір приладдя для малювання та аплікацій, зошитів та кулькових ручок, щоденників, розмальовок, журналів коміксів, настільних ігр, художньої  літератури.