СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Травневим сонячним днем в школі пройшло свято "Останній дзвоник".

Шкільну родину із закінченням 2017-2018 навчального року привітала директор Новікова Тамара Леонідівна

Театралізованим виступом випускники 11-А та 11-Б класів передали свої настанови учням школи. 

Право внести прапор України було надано учням 9-Б класу - представникам рою "Драгоман".

Окрасою свята стали виступи :

- танець, який підготували  учениці 6-В класу  Голосова Анастасія, Вишнівська Анастасія, Колмакова Анастасія, Коваленко Анна;

- участь у театралізованому виступі учениці 3-Б класу Нагорної Ірини, яка здобула досить багато титулів і нагород. На сьогоднішній день Ірина є: відмінницею навчання, багаторазовою чемпіонкою міста Києва з кікбоксінгу та таекван-до,  багаторазовою чемпіонкою України з кікбоксінгу, двічі бронзовою призеркою та двічі срібною призеркою кубку Світу 2018 року з кікбоксінгу. У жовтні 2017 року стала Чемпіонкою Світу з кікбоксінгу, де завоювала три золоті та одну срібну нагороди. У свої 8 років Ірина стала наймолодшою, за всю історію українського кікбоксінгу, українкою – Чемпіонкою Світу, за що нагороджена орденом «За розвиток українського спорту».   

- пісня "Рідна школа" у виконанні Кіри Молчанової, учениці 2 –В класу, переможниці Міжнародного телевізійного фестивалю-конкурсі вокального мистецтва «Зоряні октави».

Вальс підготовлений випускниками школи зачарував присутніх ліричністю і майстерним виконанням. 

Різнокольорові кульки з мріями та побажанями випускників відлетіли в синє сонячне небо, виблискуючи сріблястими хвилями. 

Останній дзвоник 2017-2018 навчального року пролунав на шкільному подвір'ї у виконанні  учениці 1-В класу Ліщук Софії  та  випускника 11 – Б класу Кириленко Владислава.