Структура та органи управління

 

АДМІНІСТРАЦІЯ

 

         Директор школи                                                                    - Новікова Тамара Леонідівна,            тел.факс 250-15-87

                                                   Дні прийому:       Четвер      15.00-18.00

 

 Заступник директора  з навчально-виховної роботи       -  Юрченко Наталія Іванівна,                 тел.250-15-88

                                                  Дні прийому:        Середа     15.00 - 18.00

 

Заступник директора з навчально- виховної роботи        - Шевченко Олена Миколаївна,           тел.250-15-88

                                                 Дні прийому:        Понеділок   15.00 - 18.00

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи          - Дрик Олена Анатоліївна,                    тел.250-15-88

                                                 Дні прийому :       П"ятниця      15.00-18.00

 

Заступник директора з виховної роботи                              - Тимофеєва Олена Валентинівна,     тел.250-15-88

                                                 Дні прийому:         Вівторок       15.00-18.00                      

 

     Заступник директора з господарської роботи                     - Опанасенко Тетяна Василівна,          тел.250-15-87   

 
 
 
2017-2018 навчальний рік
 
Класів - 29
Учнів - 777
Груп продовженного дня - 4
8-9 класи - поглиблене вивчення української мови та літератури (допрофільна підготовка)
10-11 класи - поглиблене вивчення української мови та літератури (філологічний профіль) 
 
Педагогічних працівників - 55
Якісний склад педпрацівників:        кваліфікаційна категорія " спеціаліст вищої категорії"       -33
                                                            кваліфікаційна категорія  "спеціаліст першої категорії"     - 2
                                                            кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії"        - 8
                                                            кваліфікаційна категорія "спеціаліст"                                  - 7
                                                            освітньо-кваліфікаційний рівень "молодший спеціаліст" - 5
                                                            педагогічне звання "старший вчитель"                             - 16
                                                            педагогічне звання "вчитель - методист"                          - 5
 
 
 

Склад педагогічних працівників

Українська мова та література

Дрик Олена Анатоліївна

Пашкова Людмила Михайлівна

Казьмірчук Тетяна Олегівна

Яковлєва Світлана Юріївна

Мельник Олександра Олегівна

Кордівська Галина Йосипівна

 

Зарубіжна література

Мейта Алла Вікторівна

 

Історія

Павлюк Таїсія Антонівна

Ващенок Тетяна Анатоліївна

 

Англійська мова

Улановська Тетяна Леонтіївна

Вишнівська Юлія Валеріївна

Міленіна Ольга Вікторівна (художня культура)

Сєракова Яна Олександрівна (зарубіжна література)

Пешехонова Кароліна Леонідівна

Юзик Марія Антонівна

 

Математика, інформатика

Новікова Тамара Леонідівна

Юрченко Наталія Іванівна

Лященко Галина Миколаївна

Бойко Лариса Володимирівна

Скляренко Лариса Іванівна (економіка)

 

Географія

Шевченко Олена Миколаївна

Христюк Василь Трохимович (історія,українознавство, правознавство)

Коваленко Роман Романович

 

Фізика

Безолюк Лілія Вікторівна

 

Біологія

Ступаков Деомід антонович

Джус Галина вікторівна

Хімія

Тимофеєва Олена Валентинівна

Малицька Юлія Анатоліївна

 

Фізична культура

Сорока Світлана Василівна

Стрілець Василь Іванович

Бандура Анна Володимирівна

Юрков Роман Сергійович

 

Захист Вітчизни

Захарчук Дмитро Федорович

Запорожець Олена Олександрівна

 

Трудове навчання (технології)

Єременюк Олександр Олександрович (інформатика)

Івангородська Олена Вікторівна

 

Образотворче мистецтво

Свобода Людмила Борисівна

 

Музичне мистецтво

Крилова Галина Іванівна

 

Початкова школа

Бичкова Альбіна Тихонівна

Мироненко Наталія Севастянівна

Меркулова Наталія Володимирівна

Сотнікова Олена Василівна

Бєлкова Юлія Юріївна

Юркова Олена Вікторівна

Чайка Світлана Сергіївна

Безкрила Мілена Сергіївна

Аверкова Яна Станіславівна

Кусік Тетяна Петрівна

Бучковська Уляна Мирославівна

Скуляк Марина Сергіївна

Кононенко Марина Олександрівна

Цинова Тетяна Володимирівна

Москвічова Діана Айманівна

Скрипкіна Ярослава Миколаївна

Чайка Світлана Сергіївна

Козаченко Лена Ігорівна

Патлаченко Людмила Валеріївна

 

Асистент вчителя

Селецька Аліна Володимирівна