Про школу

 
ІСТОРИЧНА ДОВІДКА
1986 рік - середня школа №260 міста Києва, директор школи - Телевний Володимир Іванович.
1994 рік - директор школи Новікова Тамара Леонідівна
2005 рік - школа набула статусу спеціалізованої школи з поглибленим вивченням української мови та літератури 
 
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАКЛАД
Місцезнаходження: 03191, місто Київ, Голосіївський район, вул. Маршала Якубовського, 7-Б,
Контактні телефони: (044) 250-15-87, (044) 250-15-88
E-mail :  sch-260@ukr.net
Тип закладу: заклад загальної середньої освіти
Форма власності: комунальна
Підпорядкування: Міністерство освіта та науки України 
 
2018-2019 навчальний рік
 
Класів - 29
Учнів - 820
Груп подовженного дня - 4
8-9 класи - поглиблене вивчення української мови та літератури (допрофільна підготовка)
10-11 класи - поглиблене вивчення української мови та літератури (філологічний профіль) 
 
Педагогічних працівників - 60
Якісний склад педпрацівників:        кваліфікаційна категорія " спеціаліст вищої категорії"       -33
                                                            кваліфікаційна категорія  "спеціаліст першої категорії"      - 3
                                                            кваліфікаційна категорія "спеціаліст другої категорії"         - 10
                                                            кваліфікаційна категорія "спеціаліст"                                    - 9
                                                            освітньо-кваліфікаційний рівень "молодший спеціаліст"    - 5
                                                            педагогічне звання "старший вчитель"                                  - 16
                                                            педагогічне звання "вчитель - методист"                               - 6
 

Склад педагогічних працівників

Українська мова та література

  1. Дрик Олена Анатоліївна
  2. Пашкова Людмила Михайлівна
  3. Казьмірчук Тетяна Олегівна
  4. Яковлєва Світлана Юріївна
  5. Мельник Олександра Олегівна
  6. Кордівська Галина Йосипівна

Зарубіжна література

  1. Мікеладзе Ірина Омосіївна

Історія

  1. Павлюк Таїсія Антонівна
  2. Ващенок Тетяна Анатоліївна

Англійська мова

  1. Улановська Тетяна Леонтіївна
  2. Вишнівська Юлія Валеріївна
  3. Міленіна Ольга Вікторівна (художня культура)
  4. Сєракова Яна Олександрівна (зарубіжна література)
  5. Пешехонова Кароліна Леонідівна

Математика, інформатика

  1. Новікова Тамара Леонідівна
  2. Юрченко Наталія Іванівна
  3. Лященко Галина Миколаївна
  4. Бойко Лариса Володимирівна
  5. Скляренко Лариса Іванівна (економіка)
  6. Насадюк Тетяна Олександрівна

Географія

  1. Шевченко Олена Миколаївна
  2. Христюк Василь Трохимович (історія,українознавство, правознавство)
  3. Коваленко Роман Романович

Фізика

  1. Безолюк Лілія Вікторівна

Біологія

  1. Ступаков Деомід антонович
  2. Джус Галина вікторівна

Хімія

  1. Тимофеєва Олена Валентинівна

Фізична культура

  1. Сорока Світлана Василівна
  2. Стрілець Василь Іванович
  3. Бандура Анна Володимирівна
  4. Юрков Роман Сергійович

Захист Вітчизни

  1. Захарчук Дмитро Федорович
  2. Запорожець Олена Олександрівна (інформатика)

Трудове навчання (технології)

  1. Єременюк Олександр Олександрович (інформатика)
  2. Івангородська Олена Вікторівна

Образотворче мистецтво

  1. Свобода Людмила Борисівна

Музичне мистецтво

  1. Крилова Галина Іванівна

Початкова школа

  1. Бичкова Альбіна Тихонівна
  2. Мироненко Наталія Севастянівна
  3. Меркулова Наталія Володимирівна
  4. Сотнікова Олена Василівна
  5. Бєлкова Юлія Юріївна
  6. Юркова Олена Вікторівна
  7. Чайка Світлана Сергіївна
  8. Аверкова Яна Станіславівна
  9. Кусік Тетяна Петрівна
  10. Бучковська Уляна Мирославівна
  11. Скуляк Марина Сергіївна
  12. Кононенко Марина Олександрівна
  13. Цинова Тетяна Володимирівна
  14. Москвічова Діана Айманівна
  15. Скрипкіна Ярослава Миколаївна
  16. Чайка Світлана Сергіївна
  17. Патлаченко Людмила Валеріївна
  18. Костенко Юлія Миколаївна

Асистент вчителя

  1. Селецька Аліна Володимирівна
  2. Ануфрієва Ксенія Миколаївна