Освітній простір

 

25 травня 2018 року школа вітала лауреатів та переможців шкільних, районних, міських та міжнародних творчих конкурсів.

  Ми пишаємось :

Назва конкурсу

Учасники

  1.  

Участь у VI  районному

фольклорно - етнографічному  фестивалі  «Бурштинове намисто»

Колектив учнів 3-В класу

«ПТАШЕНЯТА»,

 

2. 

Участь у районному конкурсі загонів юних інспекторів дорожнього руху «ЮІР – за безпеку дорожнього руху!»

Колектив учнів 5-В класу

«РЕЙНДЖЕРИ»

 

3. 

Участь у районному фестивалі команд юних пожежних

«Ми-справжня служба  порятунку!», ІІІ місце

Команда учнів  3-Б класу

«ВОГНИКИ »

 

       4. 

Участь у районному конкурсі літературно-музичних композицій «Під Божим Покровом, з любов 'ю і вірою за Україну, із прагненням миру!», присвячений Дню захисника України.

Колектив учнів 8-Б  класу

 

5. 

Участь у районній пізнавально-розважальній грі для молодших школярів «Юніор»

Колектив учнів

6 -Б  класу

 

6. 

Участь у районних відбіркових інтелектуальних іграх в рамках міської гри для школярів міста

«Інтелект –турнір»

Колектив учнів 9-А  класу

 

7. 

Участь у конкурсі дитячого малюнку «Від рідного порога – безпечна дорога!»,

в рамках проведення  місячнику «Увага! Діти - на дорозі!»

Учень 3-А  класу Городнянський Денис ,

учень 5-А  класу Гудима Михайло,

учень 7-А  класу Вознюк Денис

8. 

Участь у конкурсі дитячого малюнку «Пожежна безпека очима дітей», в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності»

Учень 1–А  класу Грушкевич Максим,

учениця 5-В  класу Мельникова Софія

9. 

Участь у виставці малюнків героїко-патріотичного спрямування

«Україна, як мама і тато, одна»,

присвячена  Дню захисника Україна.

 

Учень 1–А  класу Грушкевич Максим,

учень 2-Б  класу Хитряк Кіріл

 

 

10. 

Участь у ІІІ Кубку Київського міського голови з шахів

«Кришталева тура» серед учнів закладів загальної середньої освіти

Голосіївського району

учень 3-А класу

Кардач Максим

учениця 5-А класу

Загранична Діана

 

11. 

Участь у районному етапі

XVII Міського конкурсу

читців поезії Тараса Шевченка

Учениця 10 класу

Пустова Мирослава

12. 

Участь у змаганнях з футзалу серед учнів 5-х класів закладів загальної середньої освіти Голосіївського району

Учень 5-А класу Нікульцев Нікіта,

учні 5 -Б  класу Макін Микита,

Кобилочний Ярослав,

Нечепуренко Дмитро

13. 

Участь  у районному конкурсі дитячого малюнку

«Охорона праці очима дітей»

 

Учень 5-А класу

Гудима Михайло,

учень 7-А класу Павлюк Святослав

14. 

Участь у районному етапі міського конкурсу національно-патріотичного фото «Ми-сини твої, Україно!» до Дня збройних сил України

Учень 4-В  класу Насадюк Ілля

 

15. 

Участь у районному етапі

XVI Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»

Учениця 8-Б класу

Чередніченко Владислава

 

16. 

Участь у районному етапі

ХV Міського конкурсу

юних поетів ім. Дмитра Білоуса

«Поетична весна. Чари барвінкові»

Учениця 10  класу

Подобайло Тетяна,

учениця 10  класу

Воробйова Анастасія

17. 

Участь у районному конкурсі-фестивалі декоративних композицій  «Хай Різдвяна зірка сяє, світлий день людей єднає»

до Дня Святого Миколая та Новорічно-Різдвяних свят

Учениця 3-А класу

В' юнник Злата ,

учениця 2-Б  класу

Цимбалюк Анна

 

18. 

Участь у районному етапі

ХІІ Міського конкурсу

«Київ-моє місто, мені в ньому жити, мені його створювати»

Номінація  «Київ мистецький»

Учениця 6-А класу Єгорьонок Діана,

учениця 6-А класу Драпалюк Дарія

19. 

Участь у змаганнях до міського етапу всеукраїнської спартакіади

з військово-спортивного багатоборства

 

Учні 10 класу

Платов Олександр, Клименко Максим , Омельченко Олександр

20. 

Участь у районному етапі XVI Міського фестивалю-конкурсу

авторської пісні та співаної поезії

молодих авторів та виконавців

Учениця 10 класу

Пустова Мирослава

 

21. 

Участь у районному етап всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»),

І місце в районних змаганнях «Стрільба з пневматичної зброї»,

І місце конкурсів звітів «Добре діло» ( збір та передача допомоги в  дитяче відділення онкологічного центру Голосіївського району)

 

 

Рій «ДРАГОМАН»

учні 9-Б класу

Сухомлин Захар,

Бодарацький Артем,

Щур Антон,

Служенко Андрій,

Мовчан Артем,

Федчун Олександр,

Веклич Денис,

Веклич Артем, Пантелеймонова Ніна, Харитонова Тетяна