Педагогічний колектив

 

Українська мова та література

Бульба Тамара Олександрівна 10 тарифний розряд
Джема Ольга Анатоліївна вища, старший учитель
Дрик Олена Анатоліївна вища, учитель-методист
Кордівська Галина Йосипівна вища
Кондратенко Ірина Сергіївна вища
Лавриненко Софія Іванівна вища, старший учитель
Пашкова Людмила Михайлівна вища, учитель-методист

Зарубіжна література

Баченко Валентина Вікторівна спеціаліст

Історія

Більчук Тетяна Павлівна І категорія
Павлюк Таїсія Антонівна вища, старший учитель
Чаленко Інна Вікторівна І категорія

Англійська мова

Бойко Віолета Вікторівна 10 тарифний розряд
Вишнівська Юлія Валеріївна вища
Іскра Марина Олександрівна ІІ категорія
Камінська Тетяна Петрівна вища
Лібус Лідія Олександрівна 10 тарифний розряд
Сєракова Яна Олександрівна вища
Улановська Тетяна Леонтіївна вища, старший учитель

Математика, інформатика

Бойко Лариса Володимирівна вища
Лященко Галина Миколаївна вища, учитель-методист
Насадюк Тетяна Олександрівна І категорія
Скляренко Лариса Іванівна вища
Юрченко Наталія Іванівна вища, старший учитель
Карпенко Вікторія Михайлівна вища, учитель-методист, призер районного етапу конкурсу "Вчитель року-2021" в номінації "Математика"
Чудновська Наталія Миколаївна І категорія

Географія

Коваленко Роман Романович вища, учитель-методист
Шевченко Олена Миколаївна вища, старший учитель

Фізика

Безолюк Лілія Вікторівна вища, старший учитель

Біологія

Гнідобор Інна Сергіївна спеціаліст

Хімія

Тимофеєва Олена Валентинівна вища, старший учитель
Кальковець Людмила Олексіївна вища, старший учитель

Фізична культура

Калашніков Михайло Костянтинович вища, учитель-методист
Лук'янчук Лідія Олегівна спеціаліст
Сорока Світлана Василівна вища
Юрков Роман Сергійович ІІ категорія

Трудове навчання (технології)

Тараненко Оксана Миколаївна вища

Образотворче мистецтво, мистецтво

Костюкова Валентина Миколаївна спеціаліст, науковий ступінь "кандидат мистецтвознавства"

Музичне мистецтво

Телішевська Рената Миколаївна ІІ категорія

Початкова школа

Аверкова Яна Станіславівна І категорія, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2019" в номінації "Початкова школа"
Бєлкова Юлія Юріївна І категорія
Бондарчук Тетяна Мколаївна вища
Валика Анастасія Володимирівна ІІ категорія
Гладишевська Юлія Олександрівна І категорія
Кобилочна Тетяна Пилипівна ІІ категорія
Козлова Ольга Валодимирівна вища, старший учитель
Кусік Тетяна Петрівна І категорія, старший учитель
Маєвська Галина Миколаївна ІІ категорія
Маринчук Наталія Юріївна 10 тарифний розряд
Онищук Діана Айманівна ІІ категорія
Пашко Наталія Володимирівна спеціаліст
Сотнікова Олена Василівна вища, старший учитель
Стратілат Ірина Дмитрівна вища, учитель-методист
Тимощук-Фіалковська Тетяна Михайлівна

І категорія

Титаренко Ілона Івіанівна ІІ категорія
Ткаченко Ярослава Миколаївна ІІ категорія
Цибенко Дар'я В'ячеславівна 10 тарифний розряд
Щукіна-Лядовська Леся Василівна І категорія
Юркова Олена Вікторівна вища, старший учитель, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2004" в номінації "Початкова школа"

Група продовженого дня

Бондарчук Марія Володимирівна спеціаліст

Керівник гуртка

Бєрая Олена Володимирівна 12 тарифний розряд

Асистент вчителя

Алєксандрова Ірина Євгенівна 10 тарифний розряд
Ануфрієва Ксенія Миколаївна 10 тарифний розряд
Богіна Ніна Валентинівна 10 тарифний розряд
Бугай Марія Макарівна 11 тарифний розряд
Блик Алла Михайлівна 12 тарифний розряд
Власенко Віра Іванівна 11 тарифний розряд
Гопчак Наталія Василівна 10 тарифний розряд
Гордієнко Оксана Володимирівна 10 тарифний розряд
Іщенко Леся Олександрівна  10 тарифний розряд
Кравченко Світлана Володимирівна 11 тарифний розряд
Ласкавенко Анна Дмитрівна 11 тарифний розряд
Левицька Анна Василівна 10 тарифний розряд
Легенчук Олена Миколаївна 10 тарифний розряд
Патлаченко Людмила Валеріївна 11 тарифний розряд
Пилипенко Ольга Анастасіївна 10 тарифний розряд
Репінська Наталія Володимирівна  10 тарифний розряд
Рудь Оксана Іванівна 10 тарифний розряд
Савенко Юлія Анатоліївна 10 тарифний розряд
Синяговська Оксана Сергіївна  10 тарифний розряд
Снігир Наталія Володимирівна 11 тарифний розряд
Сторощук Надія Володимирівна 11 тарифний розряд
Трохимчак Вікторія Віталіївна 11 тарифний розряд
Тимошенко Ірина Василівна 10 тарифний розряд
Фещенко Вікторія Володимирівна  10 тарифний розряд
Чухліб Тетяна Іванівна 10 тарифний розряд

Практичний психолог

Гудима Людмила Василівна вища
Синяговська Оксана Сергіївна спеціаліст

Соціальний педагог

Гладишко Катерина Іванівна І категорія

Педагог-організатор

Більчук Тетяна Павлівна І категорія 

 

2021-2022 навчальний рік

На 01.09. 2022 у нас:

Педагогічних працівників - 86

Класів - 37

Учнів - 1104

Груп продовженного дня - 2

9 класи - поглиблене вивчення української мови та літератури (допрофільна підготовка)