Педагогічний колектив

 

Українська мова та література

Бабух Людмила Федорівна вища
Бульба Тамара Олександрівна 10 тарифний розряд
Джема Ольга Анатоліївна вища, старший учитель
Дрик Олена Анатоліївна вища, учитель-методист
Кордівська Галина Йосипівна вища
Лавриненко Софія Іванівна вища, старший учитель
Мельник Олександра Олегівна ІІ категорія
Панченко Олена Анатоліївна спеціаліст
Пашкова Людмила Михайлівна вища, учитель-методист

Зарубіжна література

Баченко Валентина Вікторівна спеціаліст

Історія

Павлюк Таїсія Антонівна вища, старший учитель
Головатюк Тамара Юріївна вища
Чаленко Інна Вікторівна ІІ категорія

Англійська мова

Вишнівська Юлія Валеріївна вища
Іскра Марина Олександрівна ІІ категорія
Камінська Тетяна Петрівна вища
Пешехонова Кароліна Леонідівна І категорія
Сєракова Яна Олександрівна вища
Улановська Тетяна Леонтіївна вища, старший учитель
Бойко Віолета Вікторівна 10 тарифний розряд

Математика, інформатика

Бойко Лариса Володимирівна вища
Лященко Галина Миколаївна вища, учитель-методист
Насадюк Тетяна Олександрівна І категорія
Скляренко Лариса Іванівна вища
Юрченко Наталія Іванівна вища, старший учитель
Карпенко Вікторія Михайлівна вища, учитель-методист, призер районного етапу конкурсу "Вчитель року-2021" в номінації "Математика"
Чудновська Наталія Миколаївна І категорія

Географія

Коваленко Роман Романович вища, учитель-методист
Христюк Василь Трохимович вища
Шевченко Олена Миколаївна вища, старший учитель

Фізика

Безолюк Лілія Вікторівна вища, старший учитель

Біологія

Гнідобор Інна Сергіївна спеціаліст
Костіков Ігор Юрійович спеціаліст, доктор біологічних наук, вчене звання "професор"

Хімія

Коренюк Тетяна Анатоліївна вища, старший учитель
Тимофеєва Олена Валентинівна вища, старший учитель
Кальковець Людмила Олексіївна вища, старший учитель

Фізична культура

Бандура Анна Володимирівна ІІ категорія, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2018" в номінації "Фізична культура"
Брагінець Андрій Андрій 10 тарифний розряд
Пуківська Лариса Євгенівна І категорія
Скуляк Марина Сергіївна ІІ категорія
Сорока Світлана Василівна вища
Юрков Роман Сергійович ІІ категорія

Захист України

Запорожець Олена Олександрівна І категорія, старший учитель
Захарчук Дмитро Федорович вища, старший учитель

Трудове навчання (технології)

Єременюк Олександр Олександрович вища
Тараненко Оксана Миколаївна вища

Образотворче мистецтво, мистецтво

Зінченко Тетяна Василівна вища
Костюкова Валентина Миколаївна спеціаліст, науковий ступінь "кандидат мистецтвознавства"

Музичне мистецтво

Телішевська Рената Миколаївна ІІ категорія

Початкова школа

Аверкова Яна Станіславівна І категорія, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2019" в номінації "Початкова школа"
Бєлкова Юлія Юріївна І категорія
Бондарчук Тетяна Мколаївна вища
Гладишевська Юлія Олександрівна І категорія
Кобилочна Тетяна Пилипівна ІІ категорія
Кусік Тетяна Петрівна І категорія, старший учитель
Літковська Олена Михайлівна спеціаліст
Маєвська Галина Миколаївна ІІ категорія
Маринчук Наталія Юріївна 10 тарифний розряд
Меркулова Наталія Володимирівна вища, старший учитель, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2004" в номінації "Початкова школа"
Онищук Діана Айманівна ІІ категорія
Неклюдова Зоя Дмитрівна вища, учитель-методист, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2017" в номінації "Початкова школа"
Пашко Наталія Володимирівна спеціаліст
Ткаченко Ярослава Миколаївна ІІ категорія
Сотнікова Олена Василівна вища, старший учитель
Титаренко Ілона Івіанівна ІІ категорія
Цибенко Дар'я В'ячеславівна 10 тарифний розряд
Щукіна-Лядовська Леся Василівна І категорія
Юркова Олена Вікторівна вища, старший учитель, лауреат Всеукраїнського конкурсу "Вчитель року-2004" в номінації "Початкова школа"

Група продовженого дня

Бондарчук Марія Володимирівна спеціаліст
Власенко Віра Іванівна ІІ категорія

Керівник гуртка

Бєрая Олена Володимирівна 12 тарифний розряд

Асистент вчителя

Алєксандрова Ірина Євгенівна 10 тарифний розряд
Ануфрієва Ксенія Миколаївна 9 тарифний розряд
Бабак Юлія Анатоліївна 10 тарифний розряд
Блик Алла Михайлівна 12 тарифний розряд
Гордієнко Оксана Володимирівна 10 тарифний розряд
Кравченко Світлана Миколаївна 10 тарифний розряд
Кравченко Світлана Володимирівна 11 тарифний розряд
Ласкавенко Анна Дмитрівна 11 тарифний розряд
Левицька Анна Василівна 10 тарифний розряд
Легенчук Олена Миколаївна 10 тарифний розряд
Патлаченко Людмила Валеріївна 11 тарифний розряд
Пилипенко Ольга Анастасіївна 10 тарифний розряд
Репінська Наталія Володимирівна 10 тарифний розряд
Рикова Світлана Костянтинівна 10 тарифний розряд
Рудь Оксана Іванівна 10 тарифний розряд
Самощенко Валентина Володимирівна 12 тарифний розряд
Снігир Наталія Володимирівна 11 тарифний розряд
Сторощук Надія Володимирівна 11 тарифний розряд
Трохимчак Вікторія Віталіївна 11 тарифний розряд
Тимошенко Ірина Василівна 10 тарифний розряд
Чухліб Тетяна Іванівна 10 тарифний розряд

Практичний психолог

Гудима Людмила Василівна ІІ категорія
Кальковець Наталія Леонідівна спеціаліст
Синяговська Оксана Сергіївна 10 тарифний розряд

Соціальний педагог

Гладишко Катерина Іванівна І категорія

Педагог-організатор

Більчук Теняна Павлівна І категорія

 

2021-2022 навчальний рік

На 01.02.2022 у нас:

Педагогічних працівників - 96

Класів - 38

Учнів - 1087

Груп продовженного дня - 10

8-9 класи - поглиблене вивчення української мови та літератури (допрофільна підготовка)

11 класи - поглиблене вивчення української мови та літератури (філологічний профіль)