Нашим захисникам!!!

Напередодні Дня захисника та захисниць України, свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня Українського Козацтва, учні, батьки та педагоги  нашої школи долучились до привітань 30-ї ОМБр. (Механізована бригада ім.князя Острозького). Зібрали речі та різні смаколики для наших захисників і передали волонтерці Борисовій Ірині.
     Наші діти також долучились до акції «Дякую воїне» - виготовили  більше 200 патріотичних  вітальних листівок та ляльок-мотанок , які прикрашали з великою любов’ю та щирими побажаннями для наших відважних воїнів.
    Кожна дитина вкладала в роботу не лише старанність, а й душу, своїми словами вони намагалися передати вдячність солдатам та подякувати за їх мужність та відвагу, за мирне небо над головою. Надіємось, що ці вітальні листівки порадують наших захисників і будуть підтримувати їх для подальшої боротьби за мир в Україні, зміцнять віру в себе та світле майбутнє.
     ДЯКУЄМО за вашу небайдужість!