ВКЛОНЯЄМОСЬ НИЗЬКО ДО ЗЕМЛІ УСІМ, ХТО НАШУ УКРАЇНУ ЗАХИЩАЄ!

«Вклоняємось низько до землі усім, хто нашу Україну захищає».

До Дня захисників та захисниць України для учнів 7-х класів у бібліотеці ім. М.П.Стельмаха ЦБС Голосіївського району міста Києва було проведено зустріч з волонтером, старшим сержантом, ветераном російсько-української війни, добровольцем, підприємцем, головою ГО «Славетні епохи України» Олегом Дурмасенком, батьком загиблого Героя Олексія Дурмасенка.

«Треба жити зараз, і треба жити гідно!» - так сильно і впевнено прозвучали слова Олега Леонідовича, який акцентував на тому, що знати історичне минуле нашої держави і захищати її - це священний обовʼязком кожного громадянина.

Україна - вільна та незалежна держава, яка постійно виборює свою державність та свободу, а її захисники роблять це з неймовірною любовʼю та відданістю. Діти були вражені розповіддю Олега Анатолійовича про його загиблого сина Олексія, який відважно захищав Батьківщину.

Дякуємо кожному захиснику та захисниці України!

Слава Україні!