Новини

23.01.2019

МІСЯЧНИК НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ТА ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ "Я, РОДИНА, УКРАЇНА"

У школі було проведено МІСЯЧНИК НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ТА ГРОМАДЯНСЬКОГО ВИХОВАННЯ "Я, РОДИНА, УКРАЇНА", під час якого відбулись тематичні заходи для здобувачів освіти кожної вікової категорі. - Музична композиція "Свято Водохрещі", яку підготувала вчитель музичного мистества Крилова Г.І. для учні 1-3 класів . - Літературна година «Соборна Україна – одна на всіх як оберіг» , яку підготувала вчитель історії Павлюк Т.А. для учнів 9-10 класів. - Виставка малюнків і плакатів до 100-річчя проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР.

21.12.2018

ТИЖДЕНЬ НАРОДОЗНАВСТВА

У рамках тижня народознавства відбулися заходи: - Виставка вітальних листівок до Дня святого Миколая та Новорічно - Різдвяних свят . - Участь у шкільній та районній виставці –фестивалі зимових букетів екологічного спрямування «Крижана симфонія» до Дня Святого Миколая та Новорічно -Різдвяних свят. - Участь у УІІ фольклорно-етнографічному фестивалі «Бурштинове намисто» серед учнівської молоді Голосіївського району. - Новорічний концерт " Добрі звичаї народу" - Інформаційні хвилинки "Диво Різдва" та "Миколая зустрічаймо в цей святий величний час"

14.12.2018

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ ПРАВА

У рамках Всеукраїнського тижня права 14 грудня 2018 року в школі відбувся круглий стіл з елементами тренінгових вправ «Булінг боїться розголосу». Метою заходу було висвітлення особливостей явища булінгу в шкільному колективі, актуалізація даного питання та формування негативного ставлення до дитячої агресії. Захід підготували: вчитель історії Ващенок Т.А., практичний психолог Запорожець О.О., вчитель англійської мови Пєшехонова К.Л., учні 9-Б класу.

20.11.2018

«Тиждень безпеки дорожнього руху»

З 12 по 18 листопада 2018 року у школі було проведено «Тиждень безпеки дорожнього руху», під час якого відбулись тематичні заходи для здобувачів освіти кожної вікової категорі. - У 1-11 класах проведено урок дорожньої грамоти «Безпека на дорозі - безпека життя». - Для учнів 1-4 класів проводилася гра- подорож «День дорожного знаку». - Учні 10-11 класів взяли участь у тренувальних заняттях щодо вироблення в учасників освітнього процесу навичок надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок дорожньо-транспортних пригод «Знаю, вмію, врятую» . -Учні 1-4 та 5-11 класів взяли участь у виставці малюнків, плакатів , колажів «Мій кращий друг- безпечний рух».

16.11.2018

Враження учнів 2-В класу від екскурсії на шоколадну фабрику Рошен

Враження від екскурсії на шоколадну фабрику Рошен: Діти познайомились з технологією виробництва шоколаду, побачили все на власні очі, отримали незабутні враження, позитивні емоції та солодкі подаруночки

09.11.2018

УРОК-КОНКУРС "РІДНА МОВА ДОРОГА ЛЮДИНІ, ЯК САМЕ ЖИТТЯ"

9 листопада до Дня української писемності та мови був проведений урок-конкурс "РІДНА МОВА ДОРОГА ЛЮДИНІ, ЯК САМЕ ЖИТТЯ", який підготувала вчитель української мови та літератури Казьмірчук Тетяна Олегівна разом з учнями 7-А класу.

09.11.2018

літературно-музична композиція «Ми є тому, що їх немає»

З нагоди 75-ї річниці визволення Києва від фашистських загарбників у школі 9 листопада відбувся виховний захід. Вчитель історії Ващенок Тетяна Анатоліївна, педагог-організатор Запорожець Олена Олександрівна разом з учнями 9-Б класу підготували літературно-музичну композицію «Ми є тому, що їх немає».

12.10.2018

ЗАХОДИ ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

До Дня захисника України та Свята Покрови Пресвятої Богородиці були проведені заходи: - Літературно- музична композиція «Шануймо Вас воїни» - Конкур «Кращий стрілок» - Конкурс вітальних листівок та плакатів «День захисника України» - Зустріч учнів школи з учасниками АТО на у районній бібліотеці ім. Михайла Стельмаха

26.09.2018

Патріотична вишкіл-гра «Козак-Квест»

22 вересня 2018 року відбувся районний етап патріотичного вишколу-гри «Козак-Квест», в якому приймала участь наша команда «Драгоман».

24.09.2018

V Конгрес юних посланців миру "Усім світом - за мир!"

20 вересня 2018 року представники учнівського самоврядування на чолі з президентом шкільної республіки "Ритм" Пантелеймоновою Ніною приймали участь у V Конгресі юних посланців миру "Усім світом - за мир!".