Правила прийому

Батькам майбутніх першокласників!

Умови прийому до першого класу на 2024-2025 навчальний рік

Вступ до першого класу регулюють такі нормативні документи:

1. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016.

2. Наказ Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у 2024 році” від 21 лютого 2024 року №26.

Прийом документів для вступу дитини до першого класу розпочинається 25 березня 2024 року та триватиме до 31 травня 2024 року й буде здійснюватися офлайн (Наказ № 31). Подальший прийом документів до першого класу можливий з 17 червня 2024 року за наявності вільних місць. Документи подаються одним із батьків ОСОБИСТО!

Для подачі документів потрібно записатися  на прийом за телефоном 250-15-87 з 9-00 до 16-00.

Прийом документів буде здійснюватися за графіком:

Понеділок з 09:00 до 16:00.

П'ятниця  з 09:00 до 18:00.

Для зарахування до першого класу необхідно  надати:

Ø     заяву про зарахування (заява пишеться власноруч одним із батьків або особою, яка їх замінює).

Зразок заяви розміщено за покликанням ЗАЯВА

Ø     копію та оригінал документа, що підтверджує місце проживання дитини на території обслуговування закладу. Із переліком документів, якими підтверджується місце проживання дитини на території обслуговування закладу, можна ознайомитися за покликанням https://docs.google.com/document/d/1JZnGxi7DEYRskzTSKivb3YSsvVl9I7anknweFkmmJ4k/edit;

Ø     копію та оригінал свідоцтва про народження дитини. У разі відсутності свідоцтва про народження дитини керівник закладу освіти сприяє в його оформленні й невідкладно поінформує орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцем знаходження закладу освіти;

Ø     оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089. У довідці повинні бути в наявності (!!!) штамп та кругла печатка лікувального закладу та особиста печатка лікаря, зафіксовано результати огляду дитини лікарями-спеціалістами, вказано гостроту зору, групу здоров'я, пробу Руф’є, а також висновок лікаря-педіатра, що дитина може відвідувати заклад загальної середньої освіти;

Ø     у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку Інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (оригінал висновку ІРЦ подати до 23 серпня 2024 року включно).

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (Постанова КМ № 806 від 19.09.2018). Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.

Першочергово до першого класу зараховуються:

Ø     діти, місце проживання яких (чи одного з батьків або осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально;

Ø     зареєстровані внутрішньо переміщені особи;

Ø     діти, котрі є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в гімназії;

Ø     діти працівників гімназії.

Згідно з частиною 2 статті 66 Закону України «Про освіту» територію обслуговування за закладами початкової та базової середньої освіти закріплюють районні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад.

Територія обслуговування

(відповідно до Розпорядження Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації № 65 від 05.02.2024)

вул. Юлії Здановської

буд.: № 71-85 (непарні номери будинків)

вул. Степана Рудницького

вул. Д. Луценка

пров. Павла Лі

вул. Садова

вул. Докії Гуменної

вул. Творча

вул. Успішна

вул. Г. Гуляницького

вул. Щаслива

усі будинки

УВАГА!!! Просимо батьків при подачі заяви на вступ мати з собою оригінали та копії відповідних документів.