Правила прийому

 

Батькам майбутніх першокласників!

Умови прийому до першого класу на 2023-2024 навчальний рік

 

Вступ до першого класу регулюють такі нормативні документи:

1. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затверджений наказом Міністерства освіти i науки України від 16 квітня 2018 року № 367, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за № 564/32016.

2. Наказ Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) “Про прийом дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва у 2023 році” від 20 лютого 2023 року №22.

                       Прийом документів для вступу дитини до першого класу розпочинається 27 березня 2023 року до 31 травня 2023 й буде здійснюватися офлайн і онлайн. Подальший прийом документів до першого класу можливий з 16 червня 2023 за наявності вільних місць.

                       Для подачі документів офлайн потрібно записатися  на прийом за телефоном 250-15-87.

                       Прийом документів офлайн (очно) буде здійснюватися за графіком:

Понеділок з 14:00 до 17:00.

Середа з 10:00 до 18:00.

П'ятниця  з 09:00 до 15:00.

У випадку, якщо подати документи особисто не можливо, потрібно надіслати сканкопії або якісні фотографії всіх документів на електронну пошту  sch260-1@ukr.net з поміткою в темі листа “Подача документів до 1 класу”.

                                                                            Усі оригінали документів надати до закладу освіти не пізніше 18 серпня 2023 року.

 

Для зарахування до першого класу необхідно  надати:

Ø     заяву про зарахування (заява пишеться власноруч одним із батьків або особою, яка їх замінює).

        Зразок заяви розміщено за покликанням http://surl.li/fpxik

Ø     копію та оригінал документа, що підтверджує місце проживання дитини на території обслуговування закладу. Із переліком документів, якими підтверджується місце проживання дитини на території обслуговування закладу, можна ознайомитися за покликанням https://docs.google.com/document/d/1JZnGxi7DEYRskzTSKivb3YSsvVl9I7anknweFkmmJ4k/edit;

Ø     копію та оригінал свідоцтва про народження дитини. У разі відсутності свідоцтва про народження дитини керівник закладу освіти сприяє в його оформленні й невідкладно поінформує орган опіки і піклування за місцем проживання дитини чи місцем знаходження закладу освіти;

Ø     оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженої наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089. У довідці повинні бути в наявності (!!!) штамп та кругла печатка лікувального закладу та особиста печатка лікаря, зафіксовано результати огляду дитини лікарями-спеціалістами, вказано гостроту зору, групу здоров'я, пробу Руф’є, а також висновок лікаря-педіатра, що дитина може відвідувати заклад загальної середньої освіти;

Ø     у разі наявності та за бажанням одного з батьків дитини до заяви про зарахування може додаватися оригінал або копія висновку Інклюзивно-ресурсного центру про комплексну (чи повторну) психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (оригінал висновку ІРЦ подати до 20 серпня 2023 року включно).

Підтвердженням інформації про належність дитини до категорії осіб з особливими освітніми потребами є висновок інклюзивно-ресурсного центру (ІРЦ) про комплексну оцінку дитини з особливими освітніми потребами (Постанова КМ № 806 від 19.09.2018). Під час подання заяви надається оригінал відповідного документа.

 

Першочергово до першого класу зараховуються:

Ø     діти, місце проживання яких (чи одного з батьків або осіб, які їх замінюють) на території обслуговування закладу освіти підтверджене документально;

Ø     зареєстровані внутрішньо переміщені особи;

Ø     діти, котрі є рідними (усиновленими) братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в школі;

Ø     діти працівників школи.

Згідно з частиною 2 статті 66 Закону України «Про освіту» територію обслуговування за закладами початкової та базової середньої освіти закріплюють районні, міські ради та ради об’єднаних територіальних громад.

 

Територія обслуговування

(відповідно до Розпорядження Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації № 385 від 21.12.2022)

 

вул. Юлії Здановської

буд.: № 71-85 (непарні номери будинків)

вул. Степана Рудницького

вул. Д. Луценка

пров. Павла Лі

вул. Садова

вул. Юрія Смолича

вул. Творча

вул. Успішна

вул. Г. Гуляницького

усі будинки

усі будинки

усі будинки

усі будинки

усі будинки

усі будинки

усі будинки

усі будинки

 

УВАГА!!! Просимо батьків при подачі документів очно мати з собою паспорт та засоби індивідуального захисту (маски).