ІНФОРМАЦІЯ ЩОДО ПРОБНОГО ЗНО-2020

Тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

Звертаємо увагу учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що вони мають повторно видрукувати запрошення-перепустки.

До 14 березня УЦОЯО повідомить про дати визначення результатів.

 

Для проходження пробного ЗНО у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях необхідно зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (www.kyivtest.org.ua).
Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде здійснюватися з 03 січня до 24 січня 2020 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.
21.03.2020 – проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури.
28.03.2020 – проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання з історії України, математики, англійської, німецької, французької, іспанської мов, біології, географії, фізики, хімії.
У день проведення пробного тестування кожний зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.
Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, буде оприлюднено на інформаційних сторінках: з української мови і літератури — 27 березня, з інших предметів — 3 квітня.