Свято-екскурсія для 6-Б та 6-В класу

12.12.2019 р. для учнів 6Б і 6В класів нашої школи працівники бібліотеки іменні М.П.Стельмаха провели народознавче свято "Ой, Андрію, даруй нам надію".   Літературно-співочий колектив "Голосіївське відлуння" підготував для присутніх справжнє святкове дійство за всіма традиціями нашого народу. Свято супроводжувалось конкурсами, іграми, вікторинами, від яких діти були в захваті. А особливо всім сподобалось дійство кусання калити (великого солодкого коржа з отвором посередині), підвішеного на стрічці до палиці. Діти по черзі "під'їжджали на коцюбі" і відкушували шматочок калити. Не просто це було зробити, адже будь-якої миті вартовий міг смикнути за стрічку, піднімаючи калиту догори. Потім калиту знімали і ділили поміж усіма учасниками гри.