Екскурсія 5-В класу

07.03.2020 учні 5-В класу разом з класним керівником Гудимою Людмилою Василівною та вчителем географії, українознавства Христюком Василем Трохимовичем відвідали Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка та історичні місця міста Києва. Дітям дуже сподобалась екскурсія!

Нинішня експозиція в повному обсязі розкриває тему перебування Т. Шевченка в Києві під час трьох його приїздів на батьківщину, насамперед проживання його в будинку 1846 року.
Щороку музей відвідує близько 10 тисяч людей. Його сприятлива аура дозволяє відволікатися від сірого будення й поринути у світ творчого натхнення і спокою.
Літературно-меморіальний будинок-музей Тараса Шевченка — філія Національного музею Тараса Шевченка. Тут Т. Шевченко проживав з весни 1846 до свого арешту — 5 квітня 1847 року.