ЗАВЕРШУЄТЬСЯ 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК...

Дорогі діти, шановні вчителі, батьки!

Закінчується 2019-2020 навчальний рік. Він був непростим! Та водночас цей рік був насиченим різноманітними подіями! Він запам’ятається нам назавжди тими моментами, які ми пережили разом: нові друзі та педагоги, свята, подорожі, зустрічі, перемоги та виклики! А ще він запамятається нам новим випробуванням– дистанційним навчанням.

Хочеться відзначити Саяпіна Івана, Заїку Анастасію, Недуміну Анастасію, Капітанюк Софію, Савельєва Олександра, Мальцеву Владу, Маркаряна Артура, Романченко Юлію, Донцову Дар’ю, Левон Вікторію, які стали переможцями у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад. Савельєва Олександра, Левон Вікторію, Лукаш Вероніку, Терещенка Владислава, Буйкевича Данила, Шамко Ренату, які стали призерами І(районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Шамко Ренату, яка стала призером І(районного) та II(міського) етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Вчитель початкових класів Аверкова Яна Станіславівна брала участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року», стала його лауреатом у номінації «Початкова школа».

За цей рік у школі було проведено багато цікавих заходів: свята, концерти, тематичні дні, конкурси, виставки, флешмоби.

Учні 5-В класу посіли І місце у районній грі брейн-ринг "ВЕСЕЛИЙ МАКВІН - 2020" з правил безпеки життєдіяльності.

Команда з учнів 8-В класу зайняла ІІ місце в районних змаганнях з техніки пішохідного туризму "Смуга перешкод" та Вишнівська Анастасія посіла ІІ місце в змаганнях зі спортивного орієнтування "Лабіринт".

Учні 8-Б класу взяли участь у районній грі-конкурсі «Музейний квест» та посіли ІІ місце.

Учениця 10-Б класу Лушпієнко Олена зайняла I місце у районному конкурсі краєзнавчо-дослідницьких робіт «Моя Батьківщина – Україна!»

Збірна команда школи посіла I місце у районному етапі змагань зі стрільби.

Наша школа стала учасником рекорду України «Найбільша кількість уроків добра».

Ми пишаємося перемогами та досягненнями наших вчителiв та учнів! Віримо, що попереду нас чекають нові звершення і перемоги!

Я бажаю всім гарного відпочинку влітку та з нетерпінням чекатиму зустрічі з вами у вересні!

З повагою, директор школи Вікторія Карпенко