ДО УВАГИ БАТЬКІВ 1-4 КЛАСІВ ТА 5-В КЛАСУ

Керуючись листом Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради  (Київської  міської державної адміністрації)  №063-1088 від 01.02.2018,  відповідно до протоколу №7 від 31.01.2018  Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської  міської державної адміністрації)  «Про забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя в м.Києві», у зв’язку з тим, що в школі станом на 06 лютого 2018 року було відсутньо більше 20% загальної кількості учнів 1-4 класів та 5-В класу з причини захворювання на грип та ГРВІ,  адміністрація школи інформує   про  прийняття рішення  щодо тимчасового  призупинення освітнього процесу в 1-4 класах та 5-В класі з 07 лютого по 09 лютого 2018 року.

Адміністрація школи