Новини

14.08.2018

ДО УВАГИ БАТЬКІВ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

16 серпня 2018 року о 18.30 відбудуться батьківські збори.

01.06.2018

ВІДКРИТТЯ ПРИШКІЛЬНОГО ТАБОРУ

У День захисту дітей, 01 червня 2018 року, розпочав свою роботу дитячий табір відпочинку «Теремок» з денним перебуванням на базі школи. 70 дітей з десяти шкіл району відпочиватимуть у таборі протягом червня. Відкриття табірної зміни розпочалося святом «Табір – територія радості». Перший день – день знайомств. Об'єднала та створила дружню атмосферу всім присутнім колективна та рухлива розважально-ігрова програма, в якій всі із великим задоволенням приймали участь. На хвилях позитиву діти показали свої таланти та здібності, брали активну участь у різноманітних розвагах та конкурсах.

30.05.2018

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

30 ТРАВНЯ 2018 РОКУ У ШКОЛІ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

23.05.2018

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

З метою військово-спортивного і національно-патріотичного виховання підлітків на основі традицій українського козацтва відбувся І районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). За результатами проведених конкурсів та змагань рій «Драгоман» нагороджений: • перше місце у змаганнях «Стрільба із пневматичної зброї»; • перше місце у конкурсі звітів «Добре діло».

04.05.2018

акція «Добре діло»

24.04.2018 року відбулася акція «Добре діло». Було здійснено поїздку учнів школи до дитячого онкологічного відділення Київської міської онкологічної лікарні для вручення подарунків хворим дітям та підтримання їх морального духу у боротьбі з хворобою.

20.04.2018

ДЕНЬ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ

20 квітня 2018 року до Дня цивільного захисту, пожежної безпеки та дій у надзвичайних ситуаціях у школі проводилися об’єктові тренування та заходи. День цивільного захисту було відкрито лінійкою. У межах Дня було проведено: - Виховні уроки з теми «Безпека людини – понад усе», на яких учні повторили правила пожежної безпеки, дії при знаходженні незнайомих вибухових предметів, дії при виникненні хімічної загрози. - Огляд-конкурс малюнків ,плакатів, тощо з тем: «Будь обережним з вогнем», «Надзвичайні ситуації очима дітей». - Вернісаж малюнків на асфальті «Безпека- запорука життя». - Інтелектуально – розважальна театралізована композиція «Обережно - пожежа» та «Безпека на дорогах». - Сигнал «Увага всім!» сповістив про необхідність евакуації дітей, педагогів та всього персоналу школи.

10.04.2018

ІНФОРМАЦІЙНА ХВИЛИНКА "ВЕЛИКОДНІ ВІЗЕРУНКИ"

З метою виховання шанобливого ставлення до традицій українського народу в рамках шкільного проекту "Мистецтво українського народу", 06 квітня 2018 року учні 5-А класу презентували для учнів школи інформаційну хвилинку "Великодні візерунки" під керівництвом педагога-організатора Гудими Людмили Василівни.

06.04.2018

ВИСТАВКА ДЕКОРАТИВНИХ КОМПОЗИЦІЙ "НЕДАЛЕЧКО ВЕЛИКОДНЄ ЯЄЧКО"

З метою всебічного розвитку особистості, оптимальної реалізації можливостей і обдарувань учнів в рамках шкільного проекту «Мистецтво українського народу» 05 квітня 2018 року у школі відбулася виставка декоративних композицій «Недалечко Великоднє яєчко». Участь у проекті брали вссі учасники освітнього процесу.

23.03.2018

літературно-музична композиція "Неймовірні історії кохання"

​​23 березня 2018 року 8-А клас запросив гостей та учнів школи до поетичної вітальні на літературно-музичну композицію "Неймовірні історії кохання". У залі була створена атмосфера духовного спілкування присутніх з літературою та музикою. Глядачі співчували трагічному коханню Лесі Українки до Сергія Мержинського, занурились у лірику Івана Франка, присвячену коханим жінкам. Захід підготували: Лященко Г. М., класний керівник 8-А класу та Дрик О.А., вчитель української мови та літератури .