Розклад гуртків та секцій на 2019-2020 рік

 

І семестр

 

Назва секцій, організацій

Класи

Дні та години проведень занять

Місце проведення

Тренер, керівник гуртка

ПН.

ВТ.

СР.

ЧВ.

ПТ.

СБ.

НД.

1.     

Гурток з ШАХІВ, СШ №260

1-7

 

15:15 -

17:15

15:15 -

17:15

 

 

 

 

Кабінет №211

Гудима Л.В.

2.     

Спортивна секція з ВОЛЕЙБОЛУ, СШ №260

6-10

 

15:15 -

17:15

 

15:15 -

17:15

 

 

 

Спортивний зал №1

Сорока С.В.

3.     

Військово прикладні

види спорту, СШ №260

5-11

 

14:30 -

18:30

15:00 -

19:00

 

 

 

 

Кабінет №315, ТИР

Захарчук Д.Ф.

4.     

Туристсько-краєзнавчий гурток  «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»,

СШ №260

5-11

 

15:15 -

18:15

 

15:15 -

18:15

 

   

Кабінет №213

Христюк В.Т.

5.     

Гурток з мистецтва

 «ЮНИЙ ХУДОЖНИК»,

СШ №260

1-4

 

 

 

15:00 -

17:00

15:00 -

17:00

 

 

Кабінет №112

Свобода Л.Б.

6.     

Військо-патріотичний гурток СОКІЛ «ДЖУРА»,  СШ №260

3-10

 

15:15 -

17:15

15:15 -

17:15

 

 

 

 

Кабінет №215,

Актова зала

Гладишко К.І.

7.     

Гурток з психології

 «ПІЗНАЙ СЕБЕ»,  СШ №260

8-11

15:15 -

17:15

 

 

 

 

 

 

Кабінет №211

Гудима Л.В.

8.     

Гурток театральний

 «Театр розвитку особистості»,       СШ №260

1-7

 

 

 

14:15 -

16:15

 

 

 

Актова зала, кабінет №215

Гладишко К.І.

 

ІІ семестр

 

Назва секцій, організацій

Клас

Дні і години проведень занять

Місце проведення

Тренер, керівник гуртка

ПН.

ВТ.

СР.

ЧВ.

ПТ.

1.   

Гурток зШАХІВ

1-7

4 год.

 

15:15 -

17:15

15:15 -

17:15

 

 

Кабінет №211

Гудима Л.В.

2.   

Спортивна секція з ВОЛЕЙБОЛУ

6-10

2 год.

 

15:15 -

16:15

 

15:15 -

16:15

 

Спортивний зал №1

Сорока С.В.

3.   

Гурток «ЮНИЙ СТРІЛЕЦЬ»

5-11

8 год.

 

14:30 -18:30

15:00 -19:00

 

 

Кабінет №315, ТИР

Захарчук Д.Ф.

4.   

Гурток «ВЛУЧНИЙ СТРІЛЕЦЬ»

5.   

Військо-патріотичний гурток СОКІЛ «ДЖУРА»

3-10

4 год.

 

15:15 -

17:15

15:15 -

17:15

 

 

Кабінет №215,

Актова зала

Гладишко К.І.

6.   

Туристсько-краєзнавчий гурток  «МІЙ РІДНИЙ КРАЙ»

5-11

6 год.

 

15:15 -

18:15

 

15:15 -

18:15

 

Кабінет №213

Христюк В.Т.

7.   

Гурток з мистецтва

 «ЮНИЙ ХУДОЖНИК»

1-9

4 год.

 

 

 

15:00 -

17:00

15:00 -

17:00

Кабінет №112

Свобода Л.Б.

8.   

Гурток  «МИСТЕЦТВО НАШОГО НАРОДУ»

1-4

5 год.

14:30 -16:30

 

14:30 -16:30

 

 

14:30 -15:30

Кабінет №304

Юрков Р.С.

9.   

Гурток «РОЗВИВАЮЧА ЖУРНАЛІСТИКА»

5-11

3 год

15:30 -16:30

 

15:30 -16:30

 

15:30 -16:30

Кабінет №302,

Актова зала

Мамедова Е.Ю.

 

НАЗАД